Silne feromony męskie wabią kobiety skutecznie 50m

Silne feromony męskie wabią kobiety skutecznie 50m

73,16 

70 w magazynie

Qty:
Compare
SKU: 32-00013 Kategoria:

Opis

Atrybut Atrakcyjności

Wydzielając duże ilości feromonów, nie trzeba być atrakcyjnym fizycznie, by mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej – mówi chemik dr hab. Leszek Konopski – pracownik Instytutu Przemysłu Organicznego w Warszawie.

Specjalnie dobrana kompozycja składników zapachowych i feromonów zapewniająca efekt synergii i niesamowite działanie już od pierwszego użycia.

  • Feromony służą nie tylko do uwodzenia.
  • Dzięki używaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego – także w życiu codziennym, w relacjach rodzinnych.
  • Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi. Sprawią, że kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy.

Feromony sprawiają, że ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przychylni i życzliwi.. Dzięki czemu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas.

Jednocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, szybko i pozytywnie załatwiona ważna sprawa.

Wyniki badań przeprowadzonych nad feromonami sugerują, że możemy kontrolować naszą seksualność i zachowania z nią związane.

Feromony pomogą zwiększyć Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i zwiększa szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską.

  • Wzbudzaj zainteresowanie – dzięki nim możesz magnetyzować swoja całą osobą.
  • Ten wabik seksualny pomoże Ci także rozniecić namiętność i pożądanie w Twojej sypialni.
  • Pomagają urozmaicić, jak również ożywić życie erotyczne. Feromony podnoszą poziom podniecenia i pozbawiają wstydu.
  • Większa otwartość zapewni Wam obojgu nowe intensywne doznania.

Pojemność 50 ml

Informacje dodatkowe

Waga 0,200 kg
EAN

Producent

X