Zamów telefonicznie
56 649 07 47
Jeśli jesteś niezwykłą osobą, która lubi otaczać się pięknem - koniecznie postaw na unikalną biżuterię! Nietypowy naszyjnik pomoże Ci wyrazić siebie i sprawdzi się w każdej sytuacji. Z pewnością przyciągniesz zaciekawione spojrzenia innych! Wznieś się ponad przeciętność, bądź jedyny w swoim rodzaju! Naszyjnik doskonale dopełni Twój strój i będzie stanowił wisienkę na torcie!
Koszt wysyłki:
Poczta Polska (przedpłata) - 0 zł
Poczta Polska (pobranie) - 16,99 zł
Kurier (przedpłata) - 11,99 zł
Kurier (pobranie) - 14,99 zł
Paczkomaty (przedpłata) - 9,99 zł
Paczkomaty (pobranie) - 13,50 zł
Realizacja zamówienia: 1 dni

Ciekawy męski najszyjnik Estilo Sabroso Es0238 przykuje wzrok niezliczonej ilości osób w mgnieniu oka. Co czyni go takim wyjątkowym? Hmm... skłamałbym mówiąc, że nie wiem, bo przecież to rzuca się w oczy już od samego początku! Ten nieziemski amulet zamieszczony pośrodku całej kompozycji przysparza mnie o dreszcze. Jest on czymś wręcz magicznm, potrafiącym kumulować w sobie moc i przekazywać Ci ją kiedy tylko będziesz tego potrzebował. Estilo Sabroso postarali się o nowe, niesamowite produkty na lato.

Pomyśl sobie jak wiele seksapilu oraz intrygi doda Ci ten produkt. A może zamiast ciągle się zastanawiać po prostu zdecyduj się na coś świeżego i magicznego. Warto!Długość regulowana

-minimalna: 40cm
-maksymalna: 78cm

Specyfikacja

  • DŁUGOŚĆ REGULOWANA: 

    min. 44 cm / max. 86 cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...