Mocne skoncentrowane feromony kobiece bez zapachu

Mocne skoncentrowane feromony kobiece bez zapachu

110,94 

45 w magazynie

Qty:
Compare
SKU: 17-00002 Kategoria:

Opis

Feromony Pheromone Essence Męskie

  • Maksymalne stężenie sześciu feromonów!

W Pheromone Essence zastosowano maksymalne dostępne stężenie feromonów, dlatego są one tak skuteczne i niezwykle popularne. Jest to nietypowa mieszanka aż 6 różnych silnych feromonów

  • Czysta esencja

Pheromone Essence to feromony o czystej esencji, są praktycznie bezwonne i działają na podświadomość. Dzięki swoim właściwością są całkowicie niewyczuwalne dla człowieka.

  • 100% skuteczności

Feromony dobrano w taki sposób, aby zadziałały na każdą kobietę, stąd też w pheromone Essence znajduje się aż 6 różnych feromonów, dających 100% gwarancję sukcesu zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Uwaga! Produkt silnie stężony:

Jeśli szukasz naprawdę skutecznych feromonów, to zapomnij o tanich podróbkach. Różnicę między oryginalnymi feromonami a ich tańszymi odpowiednikami jest taka, jak w przypadku perfum. Tanie perfumy na początku pachną podobnie, ale bardzo szybko wietrzeją. Podobnie jest z feromonami, z tym że nie chodzi tu o zapach, a o ich skład i nasycenie.

Pheromone Essence™ to produkt najwyższej jakości. Pheromone Essence™ otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy w kategorii „Najlepszy Produkt”.

Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu przez konsumentów.

Zdobyte nominacje oraz ogromna popularność Pheromone Essence™ sprawia, że są najchętniej kupowanymi zapachowymi feromonami w Polsce.

Stosowanie Pheromone Essence™:

Pheromone Essence™ oparty jest na najwyższej jakości Androstenonie. Flakonik 7,5 ml posiada specjalny dozownik, umożliwiający dolanie feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100 ml) lub stosowanie go bezpośrednio na skórę lub ubrania. Pamiętaj, że feromony aplikowane bezpośrednio na skórę działają o wiele skuteczniej. I wystarczają na wiele tygodni. Możesz je zmieszać ze swoimi perfumami lub stosować punktowo i dodatkowo używać perfum.

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm. Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

Dzięki Pheromone Essence z łatwością

  • przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet
  • poczujesz przypływ prawdziwie męskiej siły
  • będziesz budzić pożądanie u płci przeciwnej
  • poczujesz się bardziej atrakcyjnie w towarzystwie ludzi
  • zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
  • roztoczysz wokół siebie aurę pewności siebie
  • odniesiesz sukces zawodowy i towarzyski

>> Efekt działania feromonów jest naturalny, subtelny, ale jednocześnie błyskawicznie zauważalny. Feromony mogą być bardzo przydatne w wyrobieniu sobie pozycji lidera i odniesieniu sukcesu zawodowego.

Najlepsze w stosowaniu feromonów Pheromone Essence jest to, że działają one w sposób całkowicie niewidzialny, bez Twojego udziału. Stwarzają wokół Ciebie naturalną aurę siły i uroku, którym ciężko się oprzeć. Działanie feromonów potwierdzają badania naukowe, prowadzone od lat przez naukowców z całego świata. Zapach to jeden z podstawowych zmysłów człowieka, który umożliwiał mu przez setki lat przetrwanie i przedłużenie gatunku. Dzięki węchowi możliwy jest naturalny dobór płci. Zapach może wabić lub odpychać daną jednostkę – jest to fakt istniejący zarówno w świecie ludzi, jak i zwierząt. Chociaż Pheromone Essence nie wydzielają zapachu wyczuwalnego świadomie, to posiadają swój zapach, który jest bezwonny ale działa na podświadomość człowieka!

Opakowanie: 7,5 ml flakonik

Informacje dodatkowe

Waga 0,200 kg
EAN

Producent

X