Mocne feromony męskie działają na kobiety 100ml

Mocne feromony męskie działają na kobiety 100ml

67,16 

7 w magazynie

Qty:
Compare
SKU: 731-00048 Kategoria:

Opis

SUPER MĘSKIE MOCNE FEROMONY I PERFUMY (2w1)

Perfumy Fero Mist to kwintesencja męskości. Piękny, intensywny, pobudzający zapach z dodatkiem feromonów skupi na Tobie spojrzenia niejednej kobiety, ale nie tylko – również mężczyźni będą chcieli przebywać w Twoim towarzystwie (będą widzieli w Tobie lidera, z którego zdaniem trzeba się liczyć). Mając na sobie ten uwodzicielski zapach zwiększysz swoją atrakcyjność i wzmocnisz swoją pozycję w grupie. Jedno jest pewne – będziesz w centrum zainteresowania! Chcesz być postrzegany jako pewny siebie silny mężczyzna? Fero Mist nie tylko sprawi, że inni będą Cię postrzegać właśnie w taki sposób – ale też spowoduje, że taki będziesz! Nie wierzysz? Spróbuj!

✅ Wzmacnia pewność siebie i wiarę we własne możliwości – z łatwością będziesz nawiązywać nowe znajomości

✅ Powoduje wzrost atrakcyjności u płci przeciwnej – 100% większe zainteresowanie ze trony kobiet

✅ Wzmacnia pozycję w grupie – ludzie będą chcieli przebywać w Twoim otoczeniu

✅ Poczujesz władzę nad kobietami – będziesz królem flirtu

 Zyskasz uznanie w oczach mężczyzn – będą widzieli w Tobie silnego przywódcę, z którego zdaniem trzeba się liczyć.

Wytwórz chemię

Zawarte w perfumach feromony pozwolą Ci wytworzyć chemię, której trudno się oprzeć. Pewnie trudno Ci w to uwierzyć, ale sam pomyśl, ile razy polubiłeś kogoś tak po prostu bez powodu? To właśnie zasługa chemii, czyli chemiczno-fizjologicznych reakcji naszego organizmu, które zachodzą poza naszą świadomością. Teraz możesz to zmienić!

 

Zdecydowany wzrost atrakcyjności

Stosując Fero Mist zyskasz 100% większe zainteresowanie ze strony kobiet, ale nie tylko – również mężczyźni będą chcieli przebywać w Twoim towarzystwie. Będziesz przez nich postrzegany jako silny przywódcza, z którego zdaniem trzeba się liczyć. Drzemiące w Fero Mist feromony sprawią, że z łatwością będziesz nawiązywać nowe znajomości, wzmocnisz swoją pozycję w grupie i poczujesz władzę nad kobietami. Od teraz żadna Ci się nie oprze! Nie martw się, jeśli nawet nigdy nie potrafiłaś flirtować – dzięki wzmocnionej pewność siebie – będziesz wręcz królem filtru.

Marka nagrodzona Laurem Konsumenta

Producent tego zapachu LoveStim to znana w Polsce marka akcesoriów erotycznych nagrodzona Laurem Konsumenta w kategorii ODKRYCIE ROKU 2016. To, co wyróżnia LoveStim od innych marek to wysoka jakość, innowacyjność i przede wszystkim skuteczność.

Specyfikacja:

  • Marka: Love Stim
  • Pojemność: 100 ml
  • Produkt oryginalny: zabezpieczony jest numerowanym hologramem

Informacje dodatkowe

Waga 0,200 kg
EAN

Producent

X