O-straps

Kto powiedział, że bielizna męska musi być nudna i nijaka? My na pewno nie. Wręcz przeciwnie. Król zażądał wręcz od swojego wiernego Giermka, by ten wyruszył na poszukiwanie najbardziej niesamowitych modeli. Czego nie robi się dla prawdziwych facetów?

Giermek oczywiście wyzwanie podjął i z długiej i niebezpiecznej podróży przywiózł bieliznę, która olśniła Króla. Mowa oczywiście o O – Straps. Na ich widok, rzeczywiście, Twoje usta mogą przybrać kształt litery „O”, bo ten rodzaj bielizny może zaskakiwać.

O- - Straps, czyli co?

O – Straps to rodzaj męskich majtek, które koncentrują się na zakrywaniu i jednocześnie ekspozycji Twojego największego skarbu. W nich pokażesz swoją męskość w pełnej krasie. I dobrze – przecież nie masz się czego wstydzisz. A poza oryginalnym fasonem, możesz liczyć, że modele zaaprobowane przez Króla  wyróżniają się też najwyższą jakością wykonania. W prawdziwej feerii barw i rozmiarów, na pewno znajdziesz O – Strapsy dla siebie. A że cena nie odstrasza, zamiast wierzyć naszym obietnicom, po prostu zamów jedną parę i sprawdź sam, jak Ci się podobają!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów