Zamów telefonicznie
56 649 07 47
Opis produktu
Jeśli jesteś niezwykłą osobą, która lubi otaczać się pięknem - koniecznie postaw na unikalną biżuterię! Nietypowy naszyjnik pomoże Ci wyrazić siebie i sprawdzi się w każdej sytuacji. Z pewnością przyciągniesz zaciekawione spojrzenia innych! Wznieś się ponad przeciętność, bądź jedyny w swoim rodzaju! Naszyjnik doskonale dopełni Twój strój i będzie stanowił wisienkę na torcie!
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki: Dostawa od 0zł!

Specyfikacja

  • DŁUGOŚĆ REGULOWANA: 

    min. 42 cm / max. 82 cm

Patrząc na zdjęcie naszyjnika męskiego Estilo Sabroso Es0237 myślę sobie "nic dodać, nic ująć". Jednak pewnie i tak chciałbyś co nieco dowiedzieć się o tym produkcie. Otóż nie zmieniając przyzwyczajeń - Estilo Sabroso zawsze proponowali i ciągle proponują najwyższą jakość połączoną z ciekawymi, często kopiowanymi przez innych pomysłami. Tym razem pomysł doskonały - morska przygoda oferująca swoje bogactwo kolorów oraz rodzajów korali.

Jednak co najważniejsze - inwestując w tę pamiątkę i ozdobę, masz pewność, że przeżyjesz z nią niezwykłe chwile, które nadadzą jej jeszcze większego znaczenia, Nie chcesz już chyba więcej rozczarowań jak to zwykle bywa z tanimi koralami zakupionmi nad morzem, prawda?Długość regulowana

-minimalna: 36cm
-maksymalna: 66cm